Nowa dawka literatury - czyli kolejny kolorowy stosik ;)

Nadszedł nowy miesiąc i dotarła nowa dawka literatury. Wiosennie i kolorowo jest także na moim „stosiku”, okładki są wręcz rewelacyjnie, barwne i zachęcające. Oto moje nowe nabytki : Zorkownia –Agnieszka Kaluga , Pora na życie –Cecelia Ahern, Zastępcza żona –Eileen Goudge, Morze spokoju – Katja Millay. Już nie mogę się doczekać, kiedy zatopię się w lekturze pierwszej z nich ( a swoją przygodę zacznę od Zorkowni). Mam nadzieje, że wszystkie będą tak ciekawe jak się zapowiadają. A w najbliższym czasie ukaże się recenzja kolejnej książki Alice Munro Zbyt wiele szczęścia. ;)

Komentarze

 1. Fajny stosik , "Morze spokoju" pragnę zagarnąć w sklepie dla siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdobycze! Wszystkie mi się podobają. Jedną z nich czytałam (Pora na życie), Morze spokoju - mam nadzieję, że przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stosik już dawno przeczytany, czas na nowy;p Obie te pozycje są warte uwagi. Jednak mnie bardziej urzekła " Pora na życia", fajny klimat panował w tej książce od początku do samego końca;)

   Usuń

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło jeżeli zostawisz po sobie jakiś ślad :-) Daje to wiele radości, gdy po przeczytaniu książki i wstawieniu swojej opinii na jej temat ujrzę pod nią jakiś komentarz :-)

Popularne posty