Posty

Wyświetlam posty z etykietą recenzje książek

Podsumowanie sierpnia i chciejki na wrzesień

Nicholas Sparks - Pamiętnik

Javier Moro - Hinduska miłość

Agatha Christie - Dwanaście prac Herkulesa

Jerzy Pilch - Moje pierwsze samobójstwo

Podsumowanie lipca i sierpniowy stosik

J. Lynn - Bądź ze mną

Eva Völler - Ukryta brama

Wioletta Sawicka - Wyjdziesz za mnie, kotku?

Kristin Hannah - Prawdziwe kolory

Colleen Hoover - Hopeless

Nowy stosik na lipiec oraz podsumowanie czerwca

Cecelia Ahern - Dziewczyna w lustrze

Alice Munro - Księżyce Jowisza

Czerwcowy stosik + jakim jestem czytelnikiem

Podsumowanie maja

Podsumowanie roku 2013

Janet Quin-Harkin – Letnia gorączka / Chłopak z sąsiedztwa / Dzieląc się Samem